Кияни отримали платіжки за електроенергію від нової компанії


Кияни отримали платіжки за електроенергію від нової компанії

Мешканці Києва отримали перші платіжні квитанції за електроенергію з реквізитами компанії-правонаступниці “Київенерго” – ПАТДТЕК Київські Електромережі”. Про це повідомляють “Українські новини”.

В оновленій платіжці розміщено інформацію про початок роботи нової компанії з 1 березня в рамках поділу “Київенерго”, передбаченого Законом “Про ринок електричної енергії”.

Тариф на електроенергію, що встановлюється НКРЕКП, не змінився.

Як повідомили в “Київенерго”, “ДТЕК Київські Електромережі” надає послуги за раніше підписаними з “Київенерго” договорами, в їх переукладанні немає потреби. Контакт-центр 1588 та центри обслуговування “Київенерго” продовжують обслуговування всіх клієнтів.

Оплату послуг можна здійснювати через особистий кабінет з електроенергії на сайті www.kyivenergo.ua, мобільні додатки, відділення банків та “Укрпошти”, а також електронні платіжні системи.

Нова компанія буде поєднувати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року, після чого функція постачання, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

“Київенерго” продовжує виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування