Більш ніж 1000 десятикласників розповіли про професію своєї мрії


Більш ніж 1000 десятикласників розповіли про професію своєї мрії

В рамках першого етапу зібрано близько 1400 есе з 23 регіонів України. Найбільшу кількість есе організатори отримали зі східного регіону – 487 твори (найактивнішими стали учні з Донецької та Запорізької областей). Конкурс проводився з 15 січня по 2 березня 2018 року. Десятикласники з усієї України могли висловити свої погляди на професійне майбутнє. Цікавим є те, що найбільш популярною професією серед дітей стала професія журналіста.

Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко: «Ми раді, що проект «Моя кар’єра в Україні» зацікавив так багато підлітків: вони замислюються над своїм майбутнім, обирають професію, мріють. Чекаємо зустрічі з молоддю в 5-ти містах, щоб надихнути, підтримати, допомогти повірити в себе».

Конкурс есе – це перший етап проекту «Моя кар’єра в Україні», в рамках якого учні 10-х класів зможуть зустрітися з топ-менеджерами. Проект має на меті показати підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

Перша зустріч з 50 авторами найкращих есе відбудеться в Києві 13 березня в приміщенні Колонного залу Київської міської державної адміністрації. Під час заходу діти познайомляться, представлять свою майбутню професію та зможуть поставити запитання успішним підприємцям і керівникам українських компаній про їхню кар’єру.

Етапи проекту:

Регіональні зустрічі в 5 містах України: 13 березня – Київ, 10 квітня – Харків, 19 квітня – Запоріжжя, 27 квітня – Львів і 15 травня – Одеса.
31 травня – 1 червня 2018 р. відбудеться нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнській конференції з планування кар’єри в м.Києві, де учні почують поради від успішних українців і отримають унікальну можливість провести день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів і міжнародних організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua