Порошенко: фінансування ЄБРР будівництва СЕС потужністю 34 МВт – ще один крок до енергонезалежності країни


Порошенко: фінансування ЄБРР будівництва СЕС потужністю 34 МВт – ще один крок до енергонезалежності країни

Президент України Петро Порошенко вдячний Європейському банку реконструкції та розвитку (European Bank for Reconstruction and Development, ЄБРР) за організацію фінансування на EUR25,9 млн для будівництва СЕС потужністю майже 34 МВт у Вінницькій області.

ЄБРР виділив EUR25,9 млн на будівництво трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області. Цей проект – ще один крок до енергонезалежності нашої держави. А також – нові робочі місця для 350 осіб, які будуть зайняті на будівництві, і ще 15-ти, зайнятих на обслуговуванні станції. Вдячний нашим партнерам за підтримку”, – повідомив Порошенко.

Як повідомлялося, 2 березня прес-служба ЄБРР повідомила, що банк організував групі Kness фінансування на EUR 25,9 млн для будівництва трьох сонячних електростанцій (СЕС) загальною встановленою потужністю 33,9 МВт у Вінницькій області. З цієї суми EUR18,5 млн складе кредит самого ЄБРР, ще EUR7,4 млн – кредит Фонду чистих технологій. Технічна допомога за проектом надана в рамках програми EU4Business.

Група Kness є великим EPC-контрактором, включає інжинірингову компанію “Подільський енергоконсалтинг”, реалізує інверторне обладнання, шафи збирання потужності, системи моніторингу генерації та опорні конструкції для сонячних панелей українського виробництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування