Ryanair попереджатиме пасажирів при купівлі квитків про ризики у зв'язку з Brexit


Ryanair попереджатиме пасажирів при купівлі квитків про ризики у зв'язку з Brexit

Ірландський лоукостер Ryanair має намір з вересня почати продавати квитки із застереженням стосовно виходу Великобританії з Європейського Союзу, оскільки це може спричинити певні обмеження для авіакомпаній, які літають в Сполучене Королівство.

Про це повідомив директор компанії з маркетингу Кенні Джейкобс.

За його словами, Ryanair не очікує скасування рейсів в 2019 році у зв’язку з Brexit, але при цьому вважає, що ринок авіаперевезень дуже спокійно і благодушно відноситься до потенційних ризиків.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей запропонувала зберегти членство Великобританії в EASA – Європейському агентстві з безпеки польотів. Але, за словами Джейкобса, таке рішення – лише перший крок у потрібному напрямку, оскільки питання приналежності авіакомпаній та ліцензій на польоти в ЄС залишаються відкритими.

Раніше влада ЄС стверджувала, що британські авіакомпанії після Brexit зможуть продовжити роботу на континентальних маршрутах (наприклад, Мілан-Париж) при виконанні однієї із двох умов: розміщення штаб-квартири на території континентальної Європи або передача контрольного пакету акцій громадянам або компаніям ЄС.

При цьому перевезення за європейськими маршрутами є важливою складовою бізнес-моделі таких компаній, як easyJet і Ryanair.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування