НБУ оскаржить рішення суду щодо курорту "Буковель"


НБУ оскаржить рішення суду щодо курорту "Буковель"

Національний банк України (НБУ) в апеляційному порядку оскаржить рішення Господарського суду Києва від 21 лютого, яким суд задовольнив позов ТОВ “Скорзонера” до центробанку і розірвав кілька іпотечних договорів, на підставі яких позивач виступив майновим поручителем боргових зобов’язань Приватбанку перед НБУ за кредитами рефінансування.

“Національний банк України оскаржить рішення Господарського суду Києва в апеляційному порядку в передбачений процесуальним законодавством термін”, – сказав представник прес-служби.

Як зазначено в Єдиному реєстрі судових рішень (ЄРСР), суд дійшов висновку, що НБУ міг списати в беззаперечному порядку заборгованість з рефінансування з рахунків націоналізованого Приватбанку, але не зробив цього. Крім того, під час підписання даних договорів неможливо було припустити, що банк буде надалі націоналізований.

Згідно з даними держреєстру прав на нерухоме майно, предметами іпотеки є майно за адресою м. Яремче, с. Поляниця (Івано-Франківська обл.), де розташований гірськолижний курорт “Буковель”.

За даними держреєстру юросіб, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Скорзонера” є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Гірськолижний туристичний курорт “Буковель” перейшов на баланс Приватбанку під час націоналізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування