День фінансів, 7 березня: Все для милих дам - 4G, дороге розмитнення, підвищення пенсій з 2043


День фінансів, 7 березня: Все для милих дам - 4G, дороге розмитнення, підвищення пенсій з 2043

Напередодні свята стало відомо про багато «подарунків». Щоправда, не тільки для жінок, але і для всіх українців:

4G для українок . В Україні вже до травневих свят обіцяють включити 4G – мобільний інтернет, здатний розвивати швидкість до 100 М/біт на секунду. Цей стандарт зв’язку ще називають LTE і він значно вищий за швидкістю, ніж 3G.

Дороге розмитнення – для дорогих дам. Митне оформлення при імпорті автомобілів в країни Євросоюзу – відносно недешева процедура, ціна машини може зрости на 55%. При цьому, як запевняє гендиректор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів, якщо порівнювати розмитнення в ЄС з розмитненням в Україні, то виявляється, що в Європі істотно дорожче.

Зміцнення гривні до літа. Курс долара в Україні до літа може опуститися до 25,5-25,8 грн/дол. Такий прогноз сьогодні озвучили фінансові аналітики, які відзначили найсильніше зміцнення гривні за півтора роки.

Підвищення пенсій з 2043. Влада підтвердила свої наміри запровадити з 2019 року накопичувальні пенсії. Раді рекомендують ухвалити законопроект №6677. Документ вносить кардинальні зміни в закон про пенсстрахування. Серед іншого, якщо закон ухвалять, то перші масові виплати накопичувальних пенсій почнуться з 2043 року коли нинішнім 35-річним буде за 60, за умови, що до того часу влада не підвищить пенсвік.

Приватизація по-новому. Закон України “Про приватизацію державного і комунального майна” у вівторок був офіційно опублікований в парламентській газеті “Голос України” і набув чинності в середу, 7 березня. Даний закон замінює сім чинних законів у сфері приватизації. Детальніше тут.

Земля на продаж. МВФ запевняє, що настав час відкрити ринок землі в Україні. “Земельна реформа – один з ключових елементів програми реформ, підтримуваних Фондом. У середині минулого року ми погодилися з тим, що для підготовки земельної реформи потрібно більше часу, адже вона повинна бути успішною. Час запровадити ринок землі вже настав, і ми чекаємо подання законопроекту про масштабну земельну реформу до Верховної Ради”, – говорить представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua