0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртелеком" можуть продати повторно - ФДМУ


"Укртелеком" можуть продати повторно - ФДМУ

Фонд державного майна заявляє, що в разі повернення телекомунікаційної компанії “Укртелеком” державі вона буде повторно виставлена ​​на продаж.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови ФДМ Віталій Трубаров.

“Перша і друга інстанція підтримала позов ФДМ з точки зору невиконання інвесторів взятих на себе зобов’язань, тобто не були внесені інвестиції на суму 450 млн гривень і не побудована окрема лінія спеціального зв’язку”, – сказав Трубаров.

“Незабаром буде розглядатися касація, і, якщо вона підтримає – а ми вважаємо, підтримає – спроби ФДМ повернути цей актив у власність, то ми перейдемо до перерахування акцій в ФДМ”, – заявив він.

Трубаров додав, що “Укртелеком” очікує повторний продаж, але держава також може прийняти рішення про використання його з точки зору операційної діяльності.

Також Фонд державного майна заявляє про зацікавленість іноземних компаній в придбанні пакета акцій виробника аміаку і карбаміду – Одеський припортовий завод в розмірі 99,567%.

“Підприємство готове до продажу. Ціна фактичного продажу буде складатися з коштів, які будуть зараховані до бюджету, і загальної суми боргових зобов’язань, які покупець повинен погасити”, – заявив він.

Трубаров додав, що є іноземні компанії, зацікавлені в придбанні ОПЗ, але поки без письмових заявок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua