Уже 742 мільйонери подали декларації в ДФС


Уже 742 мільйонери подали декларації в ДФС

Доходи в сумі понад 1 млн грн, отримані протягом 2017 року, задекларували 742 особи. Це майже вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року. Такі дані станом на 1 березня наводить прес-служба Державної фіскальної служби України.

Станом на початок місяця громадянами було подано майже 75 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 8,1 млрд грн, що на 2,1 млрд грн, або на 37% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найактивніше свої доходи декларують громадяни в Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та місті Києві.

За даними декларацій, громадянами визначені податкові зобов’язання до сплати самостійно з податку на доходи фізичних осіб в сумі 191 млн 400 тис. грн і військового збору – 31 млн грн.

Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 20 тисяч громадян. Це майже на 5 тис. осіб, або на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Задекларовано до повернення податку на доходи фізичних осіб в сумі 42,2 млн грн, що на 13,8 млн грн, або на 49% більше, ніж за минулий рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування