0 800 307 555
0 800 307 555

Міносвіти планує змінити вимоги для отримання вчених ступенів


Міносвіти планує змінити вимоги для отримання вчених ступенів

Міністерство освіти і науки планує змінити правила присудження наукових ступенів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

“Зараз відбувається розробка низки нових документів, які повинні змінити правила присудження наукових ступенів. Це, зокрема, нові редакції порядків присудження наукових ступенів та підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії і доктора наук; положень про спеціалізовані вчені ради та про експертні ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН”, — заявив директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов.

Він зазначив, що вже почалася експлуатація системи електронної реєстрації захищених дисертацій в режимі онлайн.

Крім того, продовжується створення Національного репозитарію академічних текстів. Він буде одним з ключових допоміжних засобів для перевірки академічних текстів на текстові запозичення.

Відповідні зміни внесено в порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) ВНЗ. “Зазначений порядок приведено у відповідність із законом “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, яким передбачено передачу державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації на фінансове забезпечення місцевих бюджетів”, — йдеться в постанові уряду №71 від 14 лютого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua