Ринок «Жуляни» пустять з молотка через борги Єврогазбанку


Ринок «Жуляни» пустять з молотка через борги Єврогазбанку

В рамках процедури банкрутства ринку «Жуляни» на продаж виставляється нерухомість у Києві по вул. Молодогвардійській, 32, – йдеться в повідомленні прес-служби Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

«Будуть реалізовуватися готельно-офісний і торгово-розважальний комплекс загальною площею 18,67 тис. кв. м, групи приміщень загальною площею 236,3 кв. м., нежитлова будівля площею 1165,10 кв. м», – поінформували у відомстві.

Як уточнюють у Фонді, серед зазначених об’єктів є майно, яке виступає забезпеченням по кредитах, виданих «Єврогазбанком». Однак, через маніпуляції, як стверджується в релізі, представники банку фактично усунуті від прийняття рішень в рамках процедури банкрутства. Є всі підстави вважати, що основною метою цього є продаж майна ринку «Жуляни» за мінімально можливою ціною.

ФГВФО переконує, що відомство нібито зацікавлене в тому, щоб більша кількість потенційних покупців взяла участь у торгах, що дасть можливість максимально підвищити ціну продажу, відповідно, підвищити і надходження в неплатоспроможний «Єврогазбанк».

«Оголошення про аукціон, який відбудеться 5 квітня 2018 року, розміщено на сайті Вищого господарського суду та Міністерства юстиції. Фонд пропонує всім зацікавленим особам подавати заявки на участь в торгах відповідно до порядку, визначеного в оголошенні. Кінцеві терміни подання заявок на участь у торгах і сплати гарантійного внеску – 7 березня до 16:00», – резюмували в Фонді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Єврогазбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування