МОЗ анулював ліцензію столичного медзакладу через незадекларовані території


МОЗ анулював ліцензію столичного медзакладу через незадекларовані території

Міністерство охорони здоров’я України анулювало ліцензію на медичну практику комунального некомерційного підприємства “Консультативно-діагностичний центр” Деснянського району Києва через незадекларовані 3,5 тис. кв. м приміщень, повідомила прес-служба відомства.

На виконання рішення Деснянського райсуду Києва створена комісія для позапланової перевірки вказаного медзакладу щодо дотримання ним ліцензійних вимог до медичної практики, зокрема, щодо наявності документального підтвердження достовірності даних про приміщення, а також відповідності медпрацівників кваліфікаційним вимогам.

У повідомленні йдеться, що на незадекларованій території розташована більшість приміщень центру – хірургічне відділення, відділення малоінвазивних технологій, спеціального прийому, профілактики, функціональної та ультразвукової діагностики, жіноча консультація, антигіпертензивний центр, денні стаціонари, а також кабінети деяких лікарів.

Як зазначає МОЗ, “Консультативно-діагностичний центр” також не надав інформацію щодо мінімального переліку обладнання, необхідного для функціонування відділень і кабінетів, які розташовані на незадекларованих територіях.

МОЗ закликало столичну владу втрутитися в ситуацію, вжити необхідних заходів для безперебійного медичного забезпечення населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
В Контексті Finance.ua
Опитування