У Хмельницькому звалище стало виробником «зеленої» енергії


У Хмельницькому звалище стало виробником «зеленої» енергії

На Хмельницькому полігоні твердих побутових відходів встановили установку з дегазації звалищного газу. Загальна потужність установки – 845 кВт. Корисний для міста проект запроваджено на виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку Хмельницького, розробленого спільно з USAID.

Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності. Установка дозволяє щорічно виробляти близько 3,7 млн ​​кВт*год електроенергії, яка буде реалізовуватися в мережу за «зеленим» тарифом.

«Від реалізації цього проекту, Хмельницький, не витративши ні копійки з бюджету, отримав приватну інвестицію, нові робочі місця, зменшення обсягу звалища, мінімізацію пожеж, поліпшення екологічної ситуації та істотне зменшення викидів СО2 в атмосферу», – прокоментували у відомстві.

Швеція зацікавлена ​​в українських проектах зі створення потужностей, що переробляють відходи в електроенергію. Також повідомлялося про те, що Україна не готова до роздільного збору сміття, оскільки на даний момент відсутні елементарні речі для введення сортування твердих побутових відходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування