0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Молдова написали спільний лист ЄС про небезпеку Північного потоку-2


Україна і Молдова написали спільний лист ЄС про небезпеку Північного потоку-2

Голова Верховної Ради Андрій Парубій і глава парламенту Молдови Андріан Канду підписали відкритого листа головам парламентів щодо газопроводу “Північний потік-2” як фактора дестабілізації, повідомляє прес-служба апарату українського парламенту.

“У цьому листі дано оцінку “Північному потоку-2” як фактору дестабілізації, підкреслені спроби з боку керівництва РФ вплинути на європейські держави, послабити наші держави”, – зазначив А.Парубій під час зустрічі з А.Канду в Кишиневі в п’ятницю.

Глава українського парламенту також заявив, що 10-11 березня лист буде підписано і спікерами парламентів Литви і Польщі, нагадавши, що під час останньої парламентської асамблеї “Україна – Польща – Литва” обговорювалася ідея підготовки спільного листа, який стосується руйнівної ролі проекту “Північний потік-2”. “Це той випадок, коли ми можемо говорити в один голос”, – зазначив він.

Спікер парламенту Молдови, в свою чергу, підкреслив, що будуть підтримані всі запропоновані ініціативи.

А.Канду також підтримав ідею колективного голосу щодо загроз безпеці.

“Упевнений, що нас почують і в Європі, і за океаном, і нам вдасться реалізувати те, що ми хочемо досягти”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: "Нафтогаз" vs "Газпром"
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua