ЄБРР виділив €26 млн на будівництво трьох СЕС у Вінницькій області


ЄБРР виділив €26 млн на будівництво трьох СЕС у Вінницькій області

ЄБРР надав кредит в розмірі €25,9 млн для групи KNESS з метою будівництва трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області. Про це повідомляє прес-служба банку. Технічна допомога за проектом сонячної енергетики була надана в рамках програми EU4Business.

Загальна встановлена потужність трьох СЕС становитиме 33,9 МВт. Обладнання для використання відновлюваних джерел енергії дозволить скоротити викиди CO2 на 37,5 тис. тонн на рік. Під час стадії будівництва робочими місцями будуть забезпечені приблизно 350 осіб, і близько 15 осіб будуть залучені на етапі експлуатації. Це 13-ий проект, який фінансується Банком і ФЧТ в рамках програми USELF, в результаті якого загальна потужність відновлюваних ресурсів перевищить 150 МВт за всіма типами технологій.

Як раніше повідомляв UBR,в Івано-Франківській області в 2018 році відкриють 6 сонячних електростанцій. Зараз найбільшими об’єктами відновлюваної енергетики є 5 міні-ГЕС (Снятинська, Пробийнівська №1, Пробийнівська №2, Золотолипськя, Сваричівська), три сонячні електростанції (ТОВ «Богородчанська 1», ТОВ «Геліос Енерджі», ТОВ «Солар Карпати») і біогазовий завод ТОВ «Даноша» в Кольському районі).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування