НБУ планує в середині березня представити комплексну середньострокову стратегію - Смолій


НБУ планує в середині березня представити комплексну середньострокову стратегію - Смолій

Національний банк України (НБУ) розробив комплексну середньострокову стратегію і має намір у середині березня представити документ всім зацікавленим особам, повідомив в інтерв’ю виконуючий обов’язки голови центробанку Яків Смолій.

“Ми розробили стратегію Національного банку України, яка встановлює наші цілі на середньострокову перспективу… Подібний комплексний документ був створений нами вперше серед всіх державних органів в Україні. Ми готуємося представити його стейкхолдерам вже в середині березня і будемо раді його обговоренню”, – сказав він.

При цьому голова НБУ відзначив, що в рамках документа центробанк встановив сім цільових орієнтирів, у напрямку яких він буде розвиватися.

“Додатково до визначеного в законі про Нацбанк мандату підтримання низької і стабільної інфляції, а також забезпечення стабільності та ефективності банківської системи, ми зосередимося на відновленні кредитування і плавному переході до вільного руху капіталу. Були визначені також нові амбітні завдання: забезпечення ефективного регулювання фінансового сектору та розвиток фінансової інклюзії”, – пояснив Я. Смолій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування