QIWI візьме участь у створенні блокчейн-платформи для безпілотних вантажних перевезень


QIWI візьме участь у створенні блокчейн-платформи для безпілотних вантажних перевезень

У четвер, 1 березня, стартує pre-ICO SKYFсhain – першої операційної платформи для безпілотних вантажних перевезень на базі технології блокчейн. У розробці проекту бере участь QIWI Blockchain Technologies – «дочка» групи компаній QIWI.

За словами представника SKYFchain Іллі Родіна, QIWI буде відповідати за написання коду, у той час як SKYFchain надасть кошти на створення платформи. Для цього буде проведено первинне розміщення токенів SKYFT з метою в $5 — $30 млн. В рамках пресейла організатори хочуть залучити $1 млн.

Як кажуть в SKYFchain, основними користувачами платформи будуть логістичні компанії, які зможуть доставляти свої товари у віддалені регіони, де виступають альтернативою або дорогі рейси вертольотів, або довге і ненадійне перевезення вантажів по бездоріжжю.

Крім того, вантажними безпілотниками цікавляться представники сільськогосподарської індустрії, які могли б використовувати дрони для запилення посівів хімікатами.

Як йдеться в white paper SKYFchain, платформа є загальнодоступною для всіх учасників ринку і дозволяє здійснювати логістичні схеми і фінансові розрахунки будь-якої складності в токенах SKYFT. Всього буде випущено 1,2 млрд токенів SKYFT. Pre-ICO триватиме до 31 березня, і після його завершення ціна токена SKYFT складе $0.65 за одиницю.

SKYFchain є підрозділом компанії SKYF, яка займається розробкою і виробництвом безпілотників вантажопідйомністю до 250 кг і дальністю польоту до 350 км (при навантаженні 50 кг). Розробник платформи SKYFТОВ «Дослідно-конструкторське бюро «Авіарішення», створене групою російських інвесторів.

В даний час SKYF має кілька дослідних зразків вантажних безпілотників, які проходять випробування. Планується, що серійне виробництво буде запущено протягом трьох років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua