Україна і Саудівська Аравія відпрацьовують схему промкооперації за програмою нового багатоцільового Ан-132


Україна і Саудівська Аравія відпрацьовують схему промкооперації за програмою нового багатоцільового Ан-132

Україна і Саудівська Аравія відпрацьовують схему перспективної промкооперації в програмі нового легкого багатоцільового Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн розробки ДП “Антонов” (Київ), серійне виробництво якого планується розгорнути на території замовника.

Як повідомила прес-служба ДП “Антонов”, погоджені сторонами плани промкооперації на початковому етапі програми Ан-132 закріплені меморандумом про взаєморозуміння, підписаним підприємством з саудівськими Taqnia Aeronautics і WAHAJ в рамках 4-ї міжнародної оборонної AFED-2018, що проходить з 25 лютого по 3 березня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Taqnia Aeronautics виступає підрозділом Technology Development and Investment Co, WAHAJ – філією компанії SIPCHEM (обидві – Королівство Саудівської Аравії).

Згідно з домовленістю сторін, планується, що на початковому етапі виробництва перша партія серійних Ан-132 буде побудована на потужностях ДП “Антонов” в кооперації з саудівськими партнерами.

При цьому, уточнює прес-служба, ДП “Антонов” виступить основним виконавцем робіт, а TAQNIA і WAHAJ будуть виробляти агрегати й елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ буде випускати шасі і обладнання для літака.

“Наступні етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків “Антонов” на основі стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії”, – наголошується в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua