Модель ринку землі вже готова - Данилюк


Модель ринку землі вже готова - Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав кілька пріоритетних напрямів на 2018 рік. Одним з них є земельна реформа, модель якої вже готова.

Про це міністр повідомив під час 14-й щорічній інвестиційній конференції, організованій компанією Dragon Capital 1 березня в Києві.

“У нас є модель [земельної реформи – ред.], питання тільки, коли її починати. Потрібно зрозуміти правильну тональність”, – сказав Данилюк.

За його словами, цей процес має розпочатися з правильної комунікаційної кампанії.

“Це дозволить подолати негативний опір у суспільстві, яке наростало роками. Потрібно коректно людям, які роками чули про негатив, пояснити всі плюси введення ринку землі”, – пояснив міністр.

У свою чергу посол Європейського Союзу Хьюг Мінгареллі зазначив “колосальний потенціал” українських земель, назвавши їх кращими в Європі. Він також наголосив на важливості проведення земельної реформи та відкриття ринку землі.

До літа 2017 року земельна реформа в Україні була одним з ключових умов надання наступного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Однак в липні Фонд виключив цю вимогу з меморандуму з Україною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua