У Польщі набув чинності "антибандерівський закон"


У Польщі набув чинності "антибандерівський закон"

1 березня в Польщі набув чинності скандальний закон про Інститут національної пам’яті, який передбачає покарання за заперечення злочинів українських націоналістів і звинувачення поляків у причетності до злочинів Третього рейху і Холокосту.

Раніше документ був опублікований в “Офіційному віснику” і, згідно з польським законодавством, набув чинності через 14 днів.

Таким чином тепер у Польщі поширення ідей про вину польського народу чи держави або їх співучасті в злочинах, скоєних Третім рейхом, або інших злочинах проти людства і світу, а також за заперечення “злочинів, скоєних українськими націоналістами” передбачені штраф або позбавлення волі на термін до 3 років.

Зазначимо, Сенат Польщі в ніч на 1 лютого прийняв без поправок закон про Інститут національної пам’яті, який передбачає, зокрема, покарання за “злочини українських націоналістів”.

Президент України також розкритикував скандальний закон. Також у Верховній Раді зареєстрований проект постанови про заяву українського парламенту в зв’язку з прийняттям Сеймом і Сенатом Польщі змін до закону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua