У компанії Уніка починаються весняні знижки


У компанії Уніка починаються весняні знижки

З 1 по 7 березня 2018 року в усіх офісах Страхової компанії «Уніка» клієнти можуть отримати знижку 10% при добровільному страхуванні:

 • цивільної відповідальності власників наземного транспорту (ДЦВ)*
 • квартир і відповідальності перед сусідами*.
  Придбання договору ДЦВ в Уніка дозволяє клієнтам, які опинилися винною стороною в ДТП, мати додатковий фінансовий захист. Ліміт відповідальності перед іншими учасниками події може бути збільшений до 1 млн. грн, в той час як ОСЦВ (обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту) гарантує страхове відшкодування тільки до 100 тис. грн.**
  Експрес-страхування квартир в компанії «Уніка» дозволяє застрахувати житло і відповідальність перед сусідами без огляду і без складання переліку майна. Оплачувати таке страхування зручно щомісяця рівними частинами, а компенсація в разі збитку буде виплачена за спрощеною процедурою – всі документи можна подати електронною поштою без візиту в офіс страхової компанії. Також, якщо очікуваний розмір збитку не більш 50 тис. грн, Уніка зробить виплату без підтверджуючих документів про настання страхового випадку з державних органів.
  Знижка діє у всіх офісах Страхової компанії «Уніка» з 1 по 7 березня 2018 року.
  Страхова компанія «Уніка» завжди якісно і своєчасно виконує свої зобов’язання перед клієнтами, дисципліновано і без затримок врегулює страхові випадки і здійснює виплати страхових відшкодувань. Середня щоквартальна сума страхових виплат Уніка становить 150 млн. грн.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua