Індустріалбанк пройшов конкурсний відбір Держказначейства України


Індустріалбанк пройшов конкурсний відбір Держказначейства України

Індустріалбанк увійшов до числа восьми банків, які будуть залучені до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками Держказначейства в 2018-2020 роках.

21 грудня 2017 року в Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Мінфіну України № 1550/31418. Ним затверджено Перелік банків України та умов, на яких банки залучатимуться до касового обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів Державної казначейської служби України в 2018-2020 рр. Гранична вартість на вищевказане обслуговування становить 0,5% від суми виданої готівки.

«Державна казначейська служба висуває жорсткі вимоги до банків, які залучаються до касового обслуговування за чеками Держказначейства. Ми успішно пройшли конкурсний відбір завдяки стабільності, прозорості роботи, а також чіткому виконанню законодавства і всіх вимог регулятора», — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Крім Індустріалбанку до Переліку банків також увійшли Приватбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, банк “Восток”, банк “Південний” та Мотор-банк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua