Apple підтвердила, що тепер iCloud зберігає дані на серверах Google, а не Microsoft


Apple підтвердила, що тепер iCloud зберігає дані на серверах Google, а не Microsoft

Apple і Google змагаються у багатьох сегментах ринку IT (досить згадати, що ці компанії відповідають за найпопулярніші в світі мобільні ОС), але принципові відмінності у підходах і стратегіях дозволяють їм успішно співпрацювати в багатьох інших питаннях, де їхні інтереси не перетинаються.

Apple, наприклад, використовує пошуковик Google як сервіс за замовчанням для iOS, хоча і з вигодою для себе, а відносно нещодавно ще й змінила Bing на Google як пошукову систему за замовчанням для Siri і Spotlight. І ось днями з’ясувалося, що Apple покладається на Google ще в одному питанні. Кажучи конкретніше, віднедавна Apple використовує сервери Google для зберігання даних власного сервісу iCloud.

Справедливості заради зазначимо, що вперше про це різні західні ЗМІ писали ще в 2016 році, але підтвердження прийшло тільки зараз. Точніше – воно з’явилося в останній версії посібника з безпеки iOS, опублікованій в минулому місяці, але було помічене тільки зараз.

«Зашифровані частини файлів зберігаються без ідентифікаційних даних користувачів з використанням сторонніх сервісів зберігання даних, на кшталт [Amazon] S3 і Google Cloud», – сказано в документі на сайті Apple.

На жаль, в документі прямо ніде не вказується, чи використовує Apple хмарне сховище від Google для якихось інших цілей, крім зберігання фотографій і відеозаписів. Також неясно, коли саме Apple взяла на озброєння сервери Google.

Залишається лише додати, що раніше сервіс Apple iCloud працював на серверах Microsoft Azure і Amazon S3.

Джерелу не вдалося отримати коментар з цього питання від Apple і Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua