Онлайн-калькулятор порахує українцям можливу економію на електроенергії


Онлайн-калькулятор порахує українцям можливу економію на електроенергії

При комплексному підході можна заощадити до 50% сімейних витрат на електроенергію. Для економії коштів необхідно використовувати двозонний лічильник електроенергії, LED-лампи та “розумні” розетки з таймерами.

Двозонний лічильник дозволяє платити в 2 рази менше за електроенергію з 23:00 до 07:00. LED-лампи до 9 разів економічніші за старі лампи розжарювання. А “розумні” розетки дозволяють запрограмувати автоматичне вмикання і вимикання електроприладів у найбільш зручний і вигідний час. Також рекомендується використовувати електроприлади з високим класом енергоефективності.

Щоб швидко порахувати, скільки ж коштів сім’я може заощадити на електроенергії за місяць або рік, можна скористатися онлайн-калькулятором енергоефективності на сайті ДТЕК ЕСКО за адресою: https://dtek-esco.com/calc.

У калькуляторі достатньо вибрати електроприлади, які ви використовуєте вдома, за необхідності уточнити їх потужність і час використання. А внизу відразу з’являється результат: скільки ви витрачаєте на електроенергію зараз і скільки можете економити при комплексному підході за місяць, за рік, через 5 і 10 років.

“Ми хочемо зробити енергозбереження доступним для більшої кількості людей. Починати потрібно з простого підрахунку, скільки ми споживаємо і витрачаємо на енергію, і скільки можемо заощадити”, – розповів директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма.

Такий підрахунок дозволить визначити, наскільки вигідно купувати двозонний лічильник, LED-лампи та розетки з таймерами, і як швидко вони окупляться. Замовити прилади для економії можна в наборах Розумний WATT разом з послугою швидкого встановлення двозонних лічильників електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua