Amazon запатентував повітряні склади з фасуванням та доставкою дронами


Amazon запатентував повітряні склади з фасуванням та доставкою дронами

Для використання в густонаселених містах компанія Amazon.com, Inc запатентувала багаторівневі парковки-вулики для дронів – «багатоповерховий центр обробки і виконання замовлень для безпілотних літальних апаратів».

За задумом керівництва компанії склад повинен служити стартовим майданчиком для дронів, які будуть в лічені хвилини доставляти товари покупцям.

«В опублікованій патентній заявці Amazon описала винахід як багаторівневі центри комплектування безпілотних літальних апаратів, які можуть допомогти тримати дрони там, де вони потрібні», – йдеться в повідомленні.

Щоб безпілотники, які будуть доставляти людям все необхідне по повітрю, були завжди під рукою, задумано будувати багатоповерхові центри дронів вертикально, а не горизонтально, дозволяючи їм розміщуватися в центральних районах міста або в інших густонаселених районах. Це також дозволило б дронам злітати і заходити на посадку без небезпечного наближення до пішоходів на вулиці.

Інженери компанії розробляють малошумні дрони, здатні літати на висоті від 70 до 170 м (вище проходять коридори основної авіації).

Щоб уникнути нещасних випадків, можливих при падінні дронів на людні вулиці, Amazon обіцяє своїм беспилотникам запасні двигуни: при поломці несучої системи дрон не впаде на землю, а долетить «додому».

Amazon стверджує, що, коли доставка товарів дронами стане звичайною справою, такі центри-вежі стануть необхідні в містах, особливо в густонаселених районах. Про конкретні плани щодо втілення цієї ідеї на практиці поки невідомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування