НКРЗІ допустила "велику трійку" до тендеру 4G в діапазоні 1800 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НКРЗІ допустила "велику трійку" до тендеру 4G в діапазоні 1800

Світ
904
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, визначила учасників тендеру на отримання ліцензій на 4G в діапазоні 1800 МГц, якими стали провідні мобільні оператори України – “Київстар”, “Vodafone Україна” і lifecell.
Згідно з повідомленням на сайті комісії в понеділок, під час другого засідання тендерною комісією 26 лютого було розглянуто підтверджуючі документи по надходженню в НКРЗІ тендерної гарантії за відповідними лотами від претендентів на участь у тендері і за результатами розгляду було визначено, що всі претенденти виконали відповідні умови. Таким чином, тендерна комісія визнала претендентів учасниками тендеру по кожному з шести лотів із затвердженням відповідного реєстру учасників.
Водночас, у зв’язку з надходженням в НКРЗІ 23 лютого (до дати початку тендеру) письмової заяви ТОВ “Лайфселл” про відмову від подальшої участі в тендері по лоту №5, його тендерна пропозиція (комплект документів) для участі в тендері по лоту №5, в подальшому не розглядається.
Крім того, вказується, що 2 березня 2018 року в НКРЗІ на засіданні тендерною комісією планується послідовно по кожному лоту розкриття конвертів учасників, за результатами чого будуть оголошені зазначені в них цінові пропозиції. На зазначеному засіданні тендерної комісії мають право бути присутніми уповноважені особи учасників тендеру. Проведення торгів “з голосу” і визначення переможців тендеру попередньо заплановано на 6 березня 2018 року.

Довідка Finance.ua

  • У грудні 2017 року НКРЗІ офіційно опублікувала оголошення про проведення тендеру на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології “Міжнародний рухомий (мобільний) зв’язок IMT” (4G, LTE) в смугах радіочастот 1710-1785 МГц, 1805-1880 МГц.
  • Тендер проводиться послідовно по шести лотах в наступному порядку смуг радіочастот у всіх регіонах України. Мінімальний розмір плати за кожен лот (без урахування вартості конверсії радіочастотного ресурсу України) становить: лот № 1 – 795 млн грн; лот № 2 – 1,325 млрд грн; лот № 3 – 1,060 млрд грн; лот № 4 – 265 млн грн; лот № 5 – 265 млн грн; лот № 6 – 265 млн грн.
  • Вартість конверсії становить 940,259 млн грн. Термін дії ліцензій – 15 років.
  • Переможці тендеру по кожному з лотів зобов’язані забезпечити можливість отримання послуг з базовим стандартом LTE з дати початку дії ліцензії протягом 12 місяців не менше 90% населення кожного обласного центру України, а протягом 42 місяців не менше 90% населення кожного населеного пункту з населенням понад 10 тис. осіб за винятком розташованих в зоні проведення АТО і в Криму.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас