Що Ви отримаєте з Mastercard Platinum від Радабанк?


Що Ви отримаєте з Mastercard Platinum від Радабанк?

У сучасному світі банківська карта класу VIP є одним з найпоширеніших та популярних фінансових продуктів, що надають своєму власнику безліч переваг. Свобода, фінансова незалежність, мобільність – це далеко не повний список тих переваг, які може подарувати Mastercard Platinum від Радабанк своїм власникам.

Наприклад, купуючи карту Mastercard Platinum від Радабанк у форматі пакету «Преміум – все враховано» Ви отримуєте карту Priority Pass, яка відкриває безліч комфортних функцій для свого власника. Даний продукт особливо цікавий людям, яким доводиться здійснювати безліч перельотів. Одним з найбільш неприємних факторів, який доводиться терпіти мандрівникам – це час очікування свого рейсу в аеропорту. Карта Priority Pass, «відкриває двері» в lounge зони найкращих міжнародних аеропортів.

Преміальне обслуговування Радабанк включає в себе все, що необхідно кожному особливому клієнту. І якщо у Вас виникли питання або Ви хочете замовити свою карту VIP з фантастичними привілеями, просто наберіть номер 067 653 30 30 і Ваш персональний банкір надасть всю необхідну інформацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua