Ідея Банк планує збільшити обсяг кредитування фізосіб на 18%


Ідея Банк планує збільшити обсяг кредитування фізосіб на 18%

Наглядовою радою Ідея Банку затверджено стратегію розвитку банку на 2018 – 2020 роки, якою передбачено збільшення обсягу кредитування фізосіб на 18% у 2018 році.

Відповідно до стратегії, пріоритетними напрямками розвитку Ідея Банк у 2018 році є кредитування готівкою та випуск кредитних карт, а також розвиток віддалених каналів продажів, зокрема, онлайн – сервісів, і підвищення їх ефективності. Також банк планує збільшити обсяги кредитування МСБ у два рази.

Обсяг кредитування фізосіб буде збільшений за рахунок розширення каналів продажів, виходу на нові клієнтські сегменти та розвитку продуктової лінійки. У 2017 році Ідея Банк випустив 35 тис. кредитних карт, у 2018 році банк має намір збільшити випуск таких карт у півтора рази. У цілому в 2017 році Ідея Банк наростив обсяг продажів кредитних продуктів у 1,4 рази.

«У поточному році Ідея Банк планує запустити ряд нових продуктів. Зокрема, банк розробляє новий продукт home equity, який передбачає кредитування під заставу нерухомості. На сьогоднішній день ми маємо достатньо досвіду і компетенцій для впровадження такого продукту. Знаємо, як утримувати ризики на прийнятному рівні і робити продукти цікавими для споживачів. У полі зору знаходиться й автокредитування, в якому ми маємо гарний досвід, але чекаємо на активізацію ринку», – сказав голова Правління Ідея Банк Михайло Власенко.

Власна регіональна мережа банку налічує 82 відділення, які покривають усі обласні центри України. Ідея Банк співпрацює з десятьма банками-партнерами та здійснює продажі через більш ніж 2,4 тис. партнерських торгових точок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua