“Глобус” на міжнародній виставці


“Глобус” на міжнародній виставці

Сільське господарство — один з пріоритетів для Банку.

Команда Банку “Глобус” бере участь у VIII міжнародних виставках “Зернові технології”, “Agro Animal Show” та “Фрукти. Овочі. Логістика”, які проходять у столичному Міжнародному виставковому центрі 21-23 лютого 2018 року. Захід уже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт. Це чудова можливість зав’язати нові контакти і знайти нових Клієнтів.

Банк “Глобус” працює на виставці спільно зі своїми партнерами з компанії “ЮТО Україна”, офіційного представника заводу тракторів YTO в нашій країні.

“Сільське господарство — одна з небагатьох галузей економіки України, яка демонструє стійке зростання, – наголошує Оксана Шульга, начальник Департаменту малого та середнього бізнесу Банку “Глобус”. – Наш Банк намагається активно підтримувати бурхливий розвиток українських аграріїв, тому для нас участь у таких виставках цілком природна. Уже перший день показав, що не лише ми шукаємо нових партнерів, а й потенційні партнери шукають спеціальні кредитні програми, які ми пропонуємо сільгоспвиробникам”.

З кредитними програмами Банку “Глобус” Ви можете ознайомитися тут.

Цікаво? Телефонуйте 0 800 300 392

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua