Переказуйте кошти миттєво за найвигіднішим тарифом


Переказуйте кошти миттєво за найвигіднішим тарифом

ндустріалбанк пропонує послуги внутрішньобанківської системи грошових переказів “Миттєвий переказ”.

Переказувати та отримувати кошти в мережі відділень Індустріалбанку можна за вигідним тарифом — 0,2% від суми переказу, але не менше ніж 20 грн. Ще одна перевага послуги в тому, що переказ доступний вже через 10 хвилин після відправки. Це найвигідніша пропозиція, яка доступна у будь-якому відділенні Індустріалбанку.

«Система «Миттєвий переказ» — це зручне рішення для клієнтів, які цінують час та гроші. Тариф є мінімальним, а скористатися послугою можна в 104 відділеннях Банку у 23 областях України. Ми переконані, що постійні та майбутні клієнти Банку оцінять переваги та безпечність послуги», — відзначив Андрій Львов, директор департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку.

Детальніше про умови послуги “Миттєвий переказ” читайте тут:
http://industrialbank.ua/ua/yslygi/135/1523/1524/

Клієнти Індустріалбанку мають й інші можливості для проведення грошових переказів. Держателі платіжних карток Банку можуть здійснити переказ з картки на картку в банкоматах, а також в мобільному додатку Індустріал24, який було представлено у січні 2018 року. До того ж на сайті Банку реалізована послуга переказу коштів з картки на картку будь-якого банку, де комісія за переказ становить 1% + 5 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua