199
Китай залишився найбільшим торговельним партнером ФРН
— Світ
Найбільшими торговельними партнерами Німеччини за підсумками 2017 року стали Китай, Нідерланди і США, свідчать дані Федерального статистичного агентства ФРН (Destatis).
Китай займає перший рядок у цьому списку вже другий рік поспіль. У минулому році торговельний оборот (експорт та імпорт) між двома країнами склав 186,6 млрд євро.
Обсяг торгівлі з Нідерландами дорівнював 177,3 млрд євро, з США – 172,6 млрд євро.
Франція торік опустилася на четверте місце з другого в 2016 році. Тим часом в період 1975-2014 рр. вона була найбільшим торговельним партнером Німеччини, зазначає Deutsche Welle.
Торговий оборот між Росією, що зайняла 12-е місце, і Німеччиною в 2017 році склав 57,2 млрд євро, при цьому обсяг експорту в РФ дорівнював 25,8 млрд євро, імпорт в Німеччину – 31,4 млрд євро.
Обсяг торгівлі з Україною, яка знаходиться на 43-му рядку, склав 6,6 млрд євро, в тому числі на німецький експорт припало 4,3 млрд євро.
Казахстан займає в списку 52-е місце (4,8 млрд євро), Білорусь – 70-е (1,9 млрд євро).
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Нові ключові аеропорти, які змінять спосіб польотів протягом 10 років
Найбільше скорочення в історії Amazon за 30 років: під загрозою 30 тис. робочих місць
ТОП-10 найпривабливіших туристичних напрямків світу
Де у світі найбільше користувачів інтернету (інфографіка)
ТОП-9 країн, де іноземні доходи не оподатковуються у 2026 році
МВФ покращив прогноз зростання глобальної економіки
