0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ПУМБ – за свідомий вибір кар'єри школярами


ПУМБ – за свідомий вибір кар'єри школярами

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став партнером освітнього проекту «Карта професій» Центру «Розвиток КСВ». 14 лютого 2018 року Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту за участю МОН та компанії-партнери, серед яких ПУМБ, провели прес-конференцію «Любов до професії народжується у школі» в прес-центрі «Укрінформ». Учасники презентували проект «Карта професій» та його складові: програму занять, буклети і сайт careerhub.in.ua. Головна мета проекту – допомогти школярам ознайомитися із різноманітністю світу професій, важливими навичками і можливими кар’єрними шляхами в різних сферах.
Тетяна Костюченко, директор департаменту по роботі з персоналом ПУМБ:
«Для свідомого вибору дитиною майбутньої професії важлива взаємодія сім’ї, держави, школи і бізнесу. Бізнес зорієнтує дітей у реаліях сфери і вимогах ринку, школа познайомить зі світом професій і необхідними навичками. Держава запропонує програми навчання і розвитку, сім’я допоможе дитині розпізнати свої здібності і сформує життєві цінності. Щасливою та успішною буде та молода людина, яка вибере справу до душі».

15 лютого на Форумі «Кар’єра зі школи: вибір та планування» створена перша в Україні спільнота шкіл «Кар’єра мрії» з метою впровадження розроблених занять. До «Кар’єри мрії» вже приєдналися 100 шкіл зі всієї України. Педагоги поспілкувалися про стереотипи в професіях з представниками компаній-партнерів проекту.

Світлана Тихоненко, начальник управління з розвитку бренду роботодавця ПУМБ:
«Банк – це величезний цікавий світ, де може реалізуватися кожен. У нас працюють економісти та фінансисти, аналітики і розробники, юристи та маркетологи, психологи і філологи. Ми цінуємо вміння працювати в команді та прагнення до більшого, відповідальність та бажання вчитися кожного дня».
Детальніше про проект на Career Hub .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування