В Україні знову погіршилися споживчі настрої


В Україні знову погіршилися споживчі настрої

Індекс споживчих настроїв в Україні в січні 2018 року зменшився на 0,8 пункту в порівнянні з груднем 2017 року – до 59,5.

Відповідні дані містяться в дослідженні GfK Ukraine.

При цьому індекс очікуваного розвитку економіки протягом найближчого року знизився на 4,5 пункту в порівнянні з груднем і склав 54,5, а індекс очікуваного розвитку економіки протягом найближчих 5 років на 0,9 пункту – до 70,6.

Індекс очікуваних змін особистого матеріального становища збільшився на 1,6 пункту – до 57,5, а індекс доцільності великих покупок зменшився на 3,8 пункту і склав 64. Індекс інфляційних очікувань збільшився на 5 пунктів – до 185,3. “Індекс споживчих настроїв в січні 2018 року майже не змінився в порівнянні з груднем 2017 року.

З одного боку, відзначаємо поліпшення оцінки поточного особистого матеріального становища. З іншого боку, другий місяць поспіль триває погіршення очікувань щодо розвитку економіки країни протягом найближчого року”, – йдеться в повідомленні компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua