0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Занадто мало платять: експерти радять українцям просити підвищення зарплати на 15-20%


Занадто мало платять: експерти радять українцям просити підвищення зарплати на 15-20%

Середня зарплата в Польщі за минулий рік зросла на 3% – в перерахунку на гривні середньо-статистичний поляк заробляє 32 000 грн. Наші співвітчизники – в три з половиною рази менше, середня зарплата в Україні становить 8 777 грн. Втім, зарплата в Україні зростає швидкими темпами. За минулий рік її розмір збільшився аж на 35%, підрахували в Держстаті.

Але українці все ще скаржаться на маленькі зарплати. Виявляється, майже половина роботодавців вирішила поки не підвищувати оклади персоналу. Саме тому понад 60% працюючих українців мріють про нову більш оплачувану роботу, повідомляє “Сегодня”.

Те, що нинішні доходи не гарантують добробуту, підтверджують економісти. За їхніми словами, витрати на купівлю товарів і оплату послуг покриваються офіційною зарплатою всього на 50%. Щоб вижити при сьогоднішній інфляції і цінах, українці повинні отримувати як мінімум в три рази більше, тобто близько 25 тисяч гривень.

“Зарплата закладається в собівартість товарів і послуг і у нас, і в Європі. Але наші роботодавці економлять на людях”, – пояснює економіст Олександр Паращій.

Тому українці все частіше виїжджають за кордон. І економити на зарплатах і надалі нашим роботодавцям не вдасться.

“Конкуренція змушує збільшити зарплати. Якщо торік у нас був приріст 37%, я думаю цього року буде відсотків 20%. Це те, що наші роботодавці будуть змушені робити, щоб утримати людей і щоб вони не втекли за кордон”, – вважає Паращій.

Тому вже зараз експерти радять сміливо вимагати у шефів підвищення зарплати на 15-20%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування