У Міносвіти повідомили, вчителям яких шкіл підвищать зарплату


У Міносвіти повідомили, вчителям яких шкіл підвищать зарплату

Вчителям, які працюють в підготовчих класах спецшкіл, а також педагогам і помічникам вихователів в інклюзивних класах загальноосвітніх закладів будуть підвищені зарплати. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Кабінет міністрів України прийняв рішення підвищити оплату праці вчителів, які працюють у підготовчих класах спецшкіл: на 20% зростуть надбавки за класне керівництво та на 15% – доплата за перевірку зошитів. Голова Міністерства освіти Лілія Гриневич заявила, що таким чином відомство позбавиться нерівності в оплаті вчителів, які працюють у таких класах. “Незважаючи на те, що підготовчі класи, передбачені реформою освіти, були відкриті, умови роботи на них були гірші. Тепер ми врегулювали питання необхідних надбавок”, – пояснила міністр.

Крім того, була створена окрема доплата в розмірі 20% для працівників загальноосвітніх закладів, які працюють в інклюзивних класах і групах. Нововведення буде поширюватися не тільки на працівників шкіл, але і на співробітників установ дошкільної, позашкільної, професійної та вищої освіти.

“Держава виділяє цільову субвенцію на підтримку інклюзивної освіти – придбання засобів корекції, дидактичних матеріалів, проведення додаткових занять. І, звичайно, ми повинні фінансово підтримати співробітників таких класів і груп за рахунок додаткової надбавки”, – заявила Лілія Гриневич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua