Українці розповіли, за що люблять свою роботу (інфографіка)


Українці розповіли, за що люблять свою роботу (інфографіка)

Для 78% опитаних українців пошук роботи пов’язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п’ятий працевлаштувався без проблем.

У кожного робота викликає різні емоції. Більшість опитаних українців наголосили, що робота асоціюється з позитивними емоціями. Щоправда за останні півтора роки позитивно налаштованих стало на 14% менше. Так, минулого року таких було 67%, зараз — 53%, пише The Point.

За словами фахівців, почуття задоволеності собою, що раніше було на першому місці, пересунулося на третє. Тепер лідирує почуття стабільності і безпеки. Далі йде спокійна совість.

Останнім часом українці скаржаться на відсутність підвищення заробітної плати. Водночас фактор кар’єрного росту втратив позиції.

За результатами опитування, в офісах накопичується апатія і розгубленість через те, що ситуація не поліпшується.

Респонденти назвали рецепт поліпшення емоційної складової – підвищення заробітної плати. Крім того, на позитивні емоції українських працівників впливає просування по кар’єрних сходах і можливість вибору робочого графіка.

Фахівці наголошують, що поки позитивний настрій на роботу у українських працівників переважає. Однак його перевага перед негативом зменшується з року в рік. Тих, хто готовий звільнитися з роботи через негативні емоції, у 2,5 рази більше, ніж тих, хто вирішив з ними змиритися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua