Уряд схвалив оборонне замовлення на 2018-2020 роки


Уряд схвалив оборонне замовлення на 2018-2020 роки

Кабінет міністрів України схвалив державний оборонне замовлення (ГОЗ) на 2018-2020 роки. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

“Планувати державне оборонне замовлення на три роки ми почали в 2017 році, і ця система вже довела свою ефективність як для державних замовників, так і для підприємств-виконавців ДОЗ”, – передає прес-служба Мінекономрозвитку слова заступника міністра Юрія Бровченка. Згідно з повідомленням, прийняте урядом державне оборонне замовлення базується на основних напрямах бюджетної політики на 2018-2020 роки. У середньостроковій перспективі основні зусилля держави будуть спрямовані на забезпечення української армії сучасними зразками озброєння та військової техніки.

У 2018 році фінансування державного оборонного замовлення буде здійснюватися в значно більших обсягах. Попередньо проект державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки був розглянутий і схвалений Радою національної безпеки і оборони України.

17 січня на засіданні РНБО було розглянуто і затверджено “Основні показники державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки”. Зазначалося, що представлений на розгляд РНБО проект цього документа базується на фінансовому ресурсі, визначеному у державному бюджеті України на 2018 рік, і показниках наступних двох років, передбачених основними напрямами бюджетної політики на 2018-2020 роки.

Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення в 2018 році має стати забезпечення Збройних сил України сучасною ракетної та бронетанкової технікою, засобами радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, безпілотними авіаційними комплексами і антиснайперскими системами. Турчинов повідомив, що поточного року заплановано збільшення фінансування Державного оборонного замовлення до рівня 21,3 мільярда гривень, що на 37% більше, ніж у 2017 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua