Новий рекорд: право на розміщення МАФу у Києві продали за 840 тис. грн


Новий рекорд: право на розміщення МАФу у Києві продали за 840 тис. грн

У Києві встановили новий рекорд на біржових торгах за право розмістити точку пересувної торгівлі. За право розмістити точку на метро “Арсенальна” підприємець готовий заплатити 840 тисяч гривень. Про це у Facebook повідомив Дмитро Білоцерковець.

Площа торгової точки — 4 квадратні метри, функціональне призначення — “швидке харчування”.

Це єдина продана точка пересувної торгівлі на метро “Арсенальна”. Підприємець вже заплатив місту за півроку, а саме 420 тисяч гривень.

Білоцерковець нагадав, що Київ поки що єдине місто в Україні, де при визначенні того, хто отримує право розміщувати пересувну точку торгівлі, використовується принцип чистої монетизації.

Як відомо, 1 лютого міська влада дала власникам тимчасових споруд у “містечку МАФів”, який виник на початку Андріївського узвозу, місяць, щоб оформити договірні відносини з балансоутримувачем і перемістити свої торгові місця на Алею художників.

Строк на переселення — до 1 березня. Через місяць торгові засоби, які залишаться у зазначеному “трикутнику”, КП “Київблагоустрій” демонтує.

Зазначимо, на ділянці від Андріївського узвозу до фунікулера, де художники продають свої роботи, облаштована Алея художників з новими місцями для торговців в одному стилі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua