НБУ не раніше червня поточного року може скасувати обов'язковий продаж валютної виручки


НБУ не раніше червня поточного року може скасувати обов'язковий продаж валютної виручки

Норма про обов’язковий продаж валютної виручки в розмірі 50%, термін дії якої закінчується 13 червня 2018 року, не буде скасована раніше цього терміну, – вважає голова Правління Ідея Банк Михайло Власенко.

“На нашу думку, до червня 2018 року Національний банк не буде робити жодних кроків щодо скасування обов’язкового продажу експортної виручки. Можливо, в середині літа Нацбанк протестує сценарій зниження норми обов’язкового продажу до рівня 25% або повністю його скасує, але, швидше за все, на короткий період – 3 місяці”, – сказав Михайло Власенко.

На його думку, скасування даного обмеження буде дуже позитивним сигналом для експортерів та іноземних інвесторів, оскільки вони зможуть прогнозувати свої потоки в іноземній валюті і приймати рішення про терміни продажу валюти.

“На рішення НБУ про скасування обов’язкової валютної виручки будуть впливати такі фактори як продовження співпраці з МВФ, а також девальваційна динаміка національної валюти восени, пов’язана з активною закупівлею енергоносіїв”, – сказав Голова Правління Ідея Банк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua