Віталій Романчукевич призначений Першим заступником Голови Правління Індустріалбанку


Віталій Романчукевич призначений Першим заступником Голови Правління Індустріалбанку

12 лютого 2018 року Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, підписав наказ про призначення Віталія Романчукевича на посаду Першого заступника Голови Правління. Йому підпорядковуються Департамент розвитку бізнесу, Департамент міжнародного бізнесу, а також Департаменти транзакційного бізнесу та банкнотного банкінгу.

«Щиро радий тому, що Віталій Романчукевич приєднався до команди Індустріалбанку. Досвід роботи в НБУ дозволяє йому по-новому поглянути на діяльність банку та запропонувати ефективні рішення для його розвитку. Переконаний, що глибокі знання банківської справи допоможуть йому в реалізації масштабних завдань, які наразі стоять перед нами», — прокоментував призначення Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Віталію Романчукевичу 33 роки. У банківській системі він працює з 2007 року, має понад 10-літній досвід роботи в Центральному апараті НБУ. До приходу в Індустріалбанк займав посаду начальника відділу аналізу грошово-кредитного ринку Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ. Є кандидатом економічних наук. Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство», Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ. Також пройшов навчання та здобув практичний досвід в Європейському центральному банку та Об’єднаному Віденському інституті Міжнародного Валютного Фонду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua