Українські банки пропонують рефінансування кредитів: як обійти підводні камені


Українські банки пропонують рефінансування кредитів: як обійти підводні камені

Українські банки пропонують рефінансування кредитів. Для погашення позики готові дати нову, на вигідніших умовах. Але про підводні камені таких угод попереджають не завжди, повідомляє “Сегодня”.

Погасити кредит на вигідніших умовах, або об’єднати декілька позик у різних банках в одну, це і є перекредитування або рефінансування. Якщо ще простіше, для виплати своєї старої позики ви берете нову, в іншому банку. І тепер вибираєте більш зручні для себе суми платежів і терміни повернення. Але чи так це на практиці?

Читайте також: Банкіри прокоментували підвищення облікової ставки

Перш за все, потрібно уважно вивчити новий договір. Адже, незважаючи на низькі відсотки, банк може зажадати оформити щорічне страхування і різні комісійні. Але найголовніше, вам треба розібратися: як саме будуть нараховувати штрафи і пеню. Юристи нагадують: особливо уважно потрібно читати те, що надруковано дрібним шрифтом.

Для оформлення заявки на перекредитування потрібен паспорт, ідентифікаційний код і дані по старому кредиту. Але далеко не всі українські банки практикують рефінансування. Якщо ваш кредит вважають проблемним, можуть відмовити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua