Що найчастіше купують до Дня святого Валентина (інфографіка)


Що найчастіше купують до Дня святого Валентина (інфографіка)

Згідно з останніми даними MasterCard, витрати на «сентиментальні» покупки до Дня святого Валентина зросли на 6% з 2015 року, а кількість транзакцій — на 17%.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби платіжної системи.

Щорічний Mastercard Love Index аналізує транзакції за кредитними, дебетовими та передплаченими картками в період святкування Дня святого Валентина упродовж останніх трьох років (11-14 лютого 2015-2017 рр.).

Найпопулярнішим подарунком виявилась романтична вечеря, на яку у 2017 році припало 40% витрат і 75% транзакцій. Також почастішали витрати на романтичні подорожі: загальна кількість транзакцій на мандри у святковий час зросла у 2017 році на 23% і склала 22% від сумарних витрат.

Такі дані свідчать про те, що люди більше готові витрачати на враження, а не на матеріальні блага.

Водночас загальна сума витрат на традиційні подарунки до Дня святого Валентина, наприклад, квіти, зменшилась на 3%, хоча кількість транзакцій зросла на 14%. Аналогічні зміни стосуються ювелірних виробів: витрати у цій категорії зменшилися на 9%, але кількість транзакцій зросла на 10% (порівняно з 2015 роком).

Незмінним залишається тренд шопінгу в інтернеті: кількість онлайн транзакцій збільшилася на показові 136% в період від Дня святого Валентина 2015 року до Дня святого Валентина 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua