Fitch присвоїло кредитний рейтинг ще одному українському місту


Fitch присвоїло кредитний рейтинг ще одному українському місту

Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло Одесі довгостроковий рейтинг у національній та іноземній валюті дефолту емітента на рівні В-.

Про це йдеться у прес-релізі агентства.

Зазначимо, що відповідно до шкали Fitch рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

Прогноз щодо рейтингу – стабільний. Рівень рейтингу підтримується позитивними очікуваннями Fitch, що місто збереже хороші операційні результати в середньостроковій перспективі.

Відзначається, що рейтинги також врахували очікуваний низький прямий борг Одеси в середньостроковій перспективі, а також низькі умовні зобов’язання, що випливають з гарантій, виданих муніципальним компаніям.

Крім того, рейтинги відображають слабке інституційне середовище для внутрішніх інвесторів в Україні, що призводить до невизначених перспектив зростання.

При цьому, Одеса веде переговори з українським банком щодо залучення п’ятирічного кредиту.

Місто у 2018 році також має намір надати державним підприємствам близько 860 млн грн фінансових гарантій (у 2017 році – 1,3 млрд грн).

Кошти будуть спрямовані для інвестицій, розрахунків за зобов’язаннями підприємств, а також на покриття їхніх збитків, зумовлених перевищенням витрат на послуги, що надаються, над тарифами на ці послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування