General Motors закриє завод в Південній Кореї в травні


General Motors закриє завод в Південній Кореї в травні

Американський автовиробник General Motors закриє завод в Південній Кореї.

Як оголосила у вівторок GM Korea, розташоване в прибережному місті Кунсан підприємство припинить роботу в травні. Витрати компанії складуть $850 млн. Це рішення торкнеться близько 2 тис. працівників.

На підприємстві вироблялося всього близько 7% з 520 тис. автомобілів, які GM Korea випустила в 2017 році. У компанії є ще три автомобільні заводи в країні, а також кілька підприємств, що випускають двигуни, і інженерні центри.

Це ще один крок в рамках глобальної і масштабної програми головного виконавчого директора GM Мері Барра з оптимізації та зменшення розмірів компанії, яка закрила, скоротила або продала неприбутковий бізнес в Індії, Росії, країнах Західної Європи та Південно-Східної Азії, зазначає Dow Jones. Американський автовиробник стає все більш залежним від китайського ринку, де він продає більше машин, ніж в будь-якій іншій країні.

GM, що колись домінувала на глобальному авторинку, стала істотно меншою під управлінням М. Барра і тепер займає четверте місце після Volkswagen AG, Toyota Motor Corp. і альянсу Nissan Motor Co. і Renault SA за обсягом продажів машин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування