У Києві відбувся 4-й LEGAL BANKING FORUM


7 лютого в Києві відбувся 4-й LEGAL BANKING FORUM, організатором якого виступили «Фінансовий клуб» і видавництво «Юридична практика».

Під час заходу учасники обговорили новації регуляторної політики НБУ, перспективи подальшої трансформації банківської системи України, нові інструменти в роботі з проблемними активами.

Вперше на LEGAL BANKING FORUM окрема секція була присвячена діджиталізації фінансового сектора України. В рамках секції експерти і учасники активно обговорювали перспективи законодавчих змін в світлі останніх світових трендів з регулювання ринку криптовалют, прийняття директиви PSD2, розвитку дистанційних каналів обслуговування клієнтів.
Завершальним акордом форуму стала вже традиційна церемонія нагородження банкірів – «Банки 2018 року».

Приватбанк взяв приз відразу в 2-х номінаціях: «Найбільш згадуваний банк в публікаціях інформаційного агентства FinClub» і «Найбільш картковий банк» за абсолютним приростом активних платіжних карток у 2017 р.

«Найбільш роздрібним банком» за приростом кредитування фізичних осіб було названо Альфа-Банк Україна. А «Найбільш корпоративним банком» за приростом кредитного і депозитного портфеля корпоративних клієнтів став Укргазбанк.
Зберегли свої позиції у 2017 році «Найбільш прибуткового банку» і «Найбільш ощадного банку» Райффайзен Банк Аваль та Ощадбанк відповідно.

«Найбільш чистим банком» за часткою кредитів 1-2 класу позичальників-фізосіб і 1-4 класу позичальників юросіб до всього кредитного портфелю банку став Дойче Банк ДБУ.

У новій номінації «Експансія року» не мав собі рівних ТАСкомбанк за придбання Універсал Банку і ВіЕс Банку, а також купівлю портфелів Нового і ВТБ Банку.

Вітаємо переможців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Фінансовий клуб
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua