Альфа-Банк Україна вдруге визнано найбільш роздрібним банком України


Альфа-Банк Україна вдруге визнано найбільш роздрібним банком України

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу “Банки 2018 року»”, здобувши першість в номінації “Найбільш роздрібний банк” від видання “Фінансовий клуб“». Згідно з методикою рейтингу, нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2017 року, який склав 2,87 млрд грн.

Окрім цього, Альфа-Банк Україна було відзначено в інших номінаціях рейтингу “Банки 2018 року”. Зокрема, банк посів друге місце у рейтингу “Найбільш картковий банк”, показавши приріст кількості активних платіжних карток протягом січня-вересня 2017 року на 459 тис. одиниць. Також банк увійшов до числа найбільш ощадних банків, посівши третє місце за показником приросту коштів фізичних осіб (+2,96 млрд грн протягом січня-листопада 2017 року).

Відзначило видання “Фінансовий клуб” й активну роботу Альфа-Банку Україна з корпоративними клієнтами: банк посів третє місце за показником приросту депозитів юридичних осіб (+1,49 млрд грн) у номінації “Найбільш корпоративний банк”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua