Мін'юст обіцяє з травня-2018 допустити інших учасників до торгів арештованим майном, крім СЕТАМ


Мін'юст обіцяє з травня-2018 допустити інших учасників до торгів арештованим майном, крім СЕТАМ

Міністерство юстиції обіцяє з травня цього року допускати до організації електронних торгів арештованим майном інших учасників, крім ДП “СЕТАМ”, повідомила державний уповноважений Антимонопольного комітету України (АМКУ) Агія Загребельська.

“Представники Міністерства юстиції України запевнили нас, що з травня 2018 року на базі існуючої системи буде реалізовано функцію API, яка була однією з вимог ринку. З цього ж часу почнеться допуск на ринок електронних майданчиків в статусі партнера ДП “СЕТАМ”, – написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook в четвер.

Тим часом урядове розпорядження, що закріплює монопольну функцію організатора електронних торгів арештованим майном за ДП “СЕТАМ”, оприлюднено на сайті Кабінету міністрів.

Як повідомлялося, АМКУ в 2016 році провів дослідження ринку реалізації арештованого майна та зобов’язав Мін’юст внести зміни до нормативно-правових актів, якими буде передбачена можливість здійснення діяльності на ринку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів не тільки держпідприємства “СЕТАМ”, але і інших суб’єктів господарювання. Зокрема, АМКУ адресував Кабінету міністрів пропозицію про перегляд розпорядження уряду №212 від 11 березня 2015 для забезпечення конкурентних умов на ринку реалізації арештованого майна.

Тим часом уряд 31 січня прийняв розпорядження, яке закріплює за “СЕТАМ” монопольні функції організатора електронних торгів арештованим майном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua