Індустріалбанк запроваджує інститут віце-президентів


Індустріалбанк запроваджує інститут віце-президентів

В Індустріалбанку запроваджено інститут віце-президентів – уповноважених представників банку в центральних регіонах країни. Першим на посаду віце-президента банку призначено Олександра Гусарова, який буде курирувати Харків і Харківський регіон. Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, представить його на прес-конференції, яка відбудеться в Харкові 9 лютого 2018 року.

«Північний схід України є одним з найважливіших у стратегічному розвитку Індустріалбанку. Ми раді, що саме зараз, коли Індустріалбанк вперше після об’єднання з Експрес-Банком виходить в Харківську область, Олександр Гусаров, як людина з унікальним розумінням проблем і можливостями регіону, стане віце-президентом банку і прийме виклики, які стоять перед нашою командою, – прокоментував призначення Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку. – Харківська область – серед лідерів за рівнем соціально-економічного розвитку, рівню ділової активності. Багато представлених в регіоні підприємства переорієнтують свої потужності, проводять модернізацію, і досвід Індустріалбанку в частині фінансування бізнесу, надання фінансових послуг для забезпечення розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами, може стати надійною базою для розвитку області».

Олександр Гусаров – депутат Харківської обласної ради VI і VII скликань, Голова постійної комісії із забезпечення прав людини, свободи слова та інформації. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, а також Харківський національний економічний університет за спеціальністю «облік і аудит». Магістр Держуправління (Національна академія державного управління при Президентові України), кандидат юридичних наук.

Прес-конференція відбудеться в Харкові:
Локація: медіа-центр «Час» (2 поверх офісного центру “Platinum Plaza”, вул. Сумська, 72).

Дата: 9 лютого 2018 року, початок о 14:00.
Реєстрація представників ЗМІ: Олена Боженко +38 050 300 76 14.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua