Заступником Голови Правління Індустріалбанку призначений Олександр Марковський


Заступником Голови Правління Індустріалбанку призначений Олександр Марковський

1 лютого 2018 року спостережна рада Індустріалбанку призначила на посаду Заступника Голови Правління Олександра Марковського.

Йому підпорядковуються Департамент банківських ризиків та його підрозділи, а також Управління з питань інформаційної безпеки. Олександр Марковський є членом Правління Банку і продовжить виконувати свої обов’язки на цій посаді.

«Визначальними рисами Індустріалбанку є надійність та фінансова стабільність. Впродовж багатьох років ми дотримуємося зваженої політики ведення бізнесу і у цьому є значна заслуга Олександра Марковського. Переконаний, що його досвід в прогнозуванні та попередженні ризиків, а також професіоналізм та глибоке знання банківської справи сприятимуть реалізації стратегії розвитку банку», — прокоментував призначення Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

В Індустріалбанку Олександр Марковський працює з 1997 року, а його управлінський стаж — понад 23 роки. Олександр Вікторович є кандидатом економічних наук. Закінчив Запорізький Індустріальний інститут за спеціальністю «Промислова електроніка», а також Запорізький державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua