Мешканці окремих квартир не зможуть скористатися програмою "теплих кредитів"


Мешканці окремих квартир не зможуть скористатися програмою "теплих кредитів"

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження має намір виключити надання компенсації за програмою стимулювання енергоефективних заходів (програма “теплих кредитів”) для мешканців окремих квартир в багатоквартирних будинках.

Про це йдеться у відповіді на запит агентства Українських Новин.

Згідно з нею, Держенергоефективності вже розробило проект постанови Кабміну про порядок використання коштів за програмою “теплих кредитів”, без ухвалення якого програма не зможе відновитися.

“Враховуючи обмеження видатків державного бюджету в 2018 році, на реалізацію заходів програми (“теплих кредитів”) проектом акта передбачено вилучення з порядку (використання коштів) норми щодо стимулювання населення, яке проживає в окремих квартирах багатоквартирних житлових будинків, до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів”, – сказано у відповіді на запит.

Таким чином, у разі ухвалення проекту постанови в розробленій агентством редакції скористатися програмою “теплих кредитів” в багатоквартирних будинках зможуть тільки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Крім того, Держенергоефективності має намір врегулювати питання стимулювання впровадження електричного опалення в багатоквартирних будинках.

Так, перехід на електричне опалення буде стимулюватися тільки в тому випадку, якщо діючі схеми теплопостачання конкретного населеного пункту передбачають децентралізацію опалення з можливістю переходу на електричне в багатоквартирних будинках.

Також в такому будинку повинен бути багатозонний лічильник електричної енергії.

Станом на поточний момент документ погоджено з Мінфіном і Мінрегіонбудом та перебуває на узгодженні у Мінекономіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua