Бульбашка криптовалют почала лопатися: Bitcoin різко подешевшав - Bloomberg


Бульбашка криптовалют почала лопатися: Bitcoin різко подешевшав - Bloomberg

Вартість популярної криптовалюти вперше з минулого листопада опустилася нижче 8 тисяч доларів.

У грудні Bitcoin досяг максимальної вартості в розмірі 19,5 тисячі доларів після введення регульованих ф’ючерсних контрактів у США. Але тепер криптовалюта втратила половину своєї ціни через цілукупу негативних новин і сумнівів щодо майбутнього індустрії електронних грошей.

Про це пише Bloomberg, нагадуючи про посилення регуляторних загроз в Індії, Південній Кореї, Китаї і США. Крім того, вартості Bitcoin зашкодила велика крадіжка на суму 500 мільйонів доларів з японської обмінної платформи Coincheck Inc, а також зростання страхів щодо маніпуляції ціною. Нещодавно і Facebook заборонив рекламувати на своєму сайті криптовалюти.

Сьогодні японські правоохоронці влаштували рейд в офісі Coincheck, конфіскувавши документи і комп’ютери, які фігурують як докази у справі за фактом крадіжки, що сталася тиждень тому.

Аналітик Forextime Ltd Лукман Отунуга вважає, що у Bitcoin серйозні проблеми. А подальша втрата впевненості через погрози з боку регуляторів може ще більше зменшити апетити інвесторів.

Експерт Roubini Macro Associates Нуріель Роубіні вважає, що Bitcoin – “батько всіх бульбашок”. І його власна мильна бульбашка почала лопатися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua